Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Новини    English
Разпределение по зали на 02.07.2013 за защита на дипломна работа, спец.: Информатика, БИТ–бакалаври

ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ – ЗАЩИТА НА ДИПЛОМНА РАБОТА
 

 

СПЕЦИАЛНОСТ: ИНФОРМАТИКА – БАКАЛАВРИ

ЗАЛА: 531 к. з.

ДИПЛОМАНТИ:

  1. ИВАЙЛО ИВАНОВ ИВАНОВ, Изграждане на виртуална общност на базата на софтуерен продукт
  2. ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ КАРАСТОЙЧЕВ, Автоматизирано тестване функционалността на уеб базиран софтуер
  3. СТАНИСЛАВ РУМЕНОВ ПАСКАЛЕВ, Скорост и сигурност при мрежовите приложения под Линукс. Демонстрация с АоЕ сървър
  4. КРАСЕН КОЛЕВ КОЕВ, Уеб - базирана система за управление на склад
  5. АНТОАНЕТА ДИМИТРОВА ВАСИЛЕВА, Ефективност на паралелен метаевристичен алгоритъм
  6. ДИМИТЪР ДИМОВ ДАЛЕВ, Надграждане над ocl Hashcat клиент сървър програма с графичен потребителски интерфейс
  7. АНГЕЛ ТОДОРОВ ДЕЛИПАВЛОВ, Защита на информационните системи и компютърни мрежи

 

СПЕЦИАЛНОСТ: ИНФОРМАТИКА – БАКАЛАВРИ

ЗАЛА: 532 к. з.

ДИПЛОМАНТИ:

  1. АНЕТА ДАНЧЕВА КОЛЕВА, Моделиране на контекстно - зависими системи
  2. ВАЛЕРИ ИВАНОВ ЗАЙКОВ, Онлайн радио - мениджър
  3. СИМЕОН ФЛАВИАНОВ ФИЛИПОВ, Система за управление на съдържание при изграждане и поддържане на училищни сайтове
  4. ДАНИЕЛА ВАСИЛЕВА МЕРЕТЕВА, Електронен академичен  дневник
  5. ЮЛИЯ КОСТАДИНОВА МЕРДЖАНОВА, WEB приложение за описание и продажба на техника
  6. ВИКТОР ПЛАМЕНОВ МАТАНСКИ, Мобилно приложение за iOC със самостоятелен Web Service

 

СПЕЦИАЛНОСТ: ИНФОРМАТИКА – БАКАЛАВРИ

ЗАЛА: 533 к. з.

ДИПЛОМАНТИ:

  1. МИЛЕНА АНГЕЛОВА РУСЕВА, Интерактивна система за онлайн обучение и тестване на деца от 6 -ти клас по математика
  2. ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ПЕЙЧИНОВ, Система за управление съдържанието на сайт
  3. СЛАВ ГЕОРГИЕВ РОМАНОВ, Система за обслужване на вендинг автомати за операционна система Андроид
  4. КЛИМЕНТ ВЛАДИМИРОВ МИРЧЕВ, Адаптивен Електронен Учебник
  5. МИНЧО РУМЕНОВ ЦЪЦАРОВ, Електронен каталог за коктейли, предназначен за използване от мобилни устройства с операционна система Андроид
  6. ЯВОР РУСКОВ ШИКОВ, Проектиране и разработка на система за управление на CNC програми

  

СПЕЦИАЛНОСТ: БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ – БАКАЛАВРИ

ЗАЛА: 431 к. з.

ДИПЛОМАНТИ:

  1. КРИСТИНА НИКОЛАЕВА НИКОЛОВА, Интернет като нова медия в рекламата
  2. МИРОСЛАВ КРАСИМИРОВ ГЕОРГИЕВ, Програма за регистриране на допуснати грешки при краен контрол на изделия
  3. МАРИЯ ДОБРИНОВА ДОБРЕВА, WordSquare логическа игра за Windows Phone
  4. МАРГАРИТА ХРИСТОВА КРУШКОВА, Интерактивна уеб базирана система за обучение в игрова форма
  5. НИДЕЛИН БЕЛЧЕВ ГЕНОВ, Система за обучение на игри с карти
  6. АНГЕЛ ГЕОРГИЕВ МАНЧЕВ, Динамична "Help-desc" система, адаптирана за мобилни устройства
  7. МАРИНЕЛА АТАНАСОВА КАЦАРСКА, Уеб приложение на crowdfunding платформите
  8. ХРИСТО ИВАНОВ ДОБРЕВ, Уеб приложение за изясняване на математическия механизъм на застраховането и симулиране и анализ на моделни застрахователни събития

 

СПЕЦИАЛНОСТ: БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ – БАКАЛАВРИ

ЗАЛА: 432 к. з.

ДИПЛОМАНТИ:

  1. ТЕОДОРА НИКОЛОВА ТОДОРОВА, Разработка и интегриране на система за управление на съдържанието
  2. АНЕЛИЯ БАНКОВА АРНАУДОВА, Бизнес анализи (Business Intelligence)
  3. НЕВЕНА ПЕТРОВА ПЛАЧКОВА, Интеграция на ERP в спедиторска компания
  4. ЗДРАВКА ПЕТРОВА САНДОВА, Система за управление на съдържанието Geeky
  5. ВЕЛИЧКО ТОДОРОВ СТОЕВ, ERP система в бизнеса
  6. ПОЛИНА ВЕСЕЛИНОВА ЖЕЛЯЗКОВА, Адаптивно е-обучение в Moodle: подход базиран на средства за моделиране и управление на бизнес процеси
  7. НИКОЛАЙ ТОШКОВ ТОДОРОВ, Информационна уеб базирана система на празниците в България
  8. ПЕТЯ ЙОРДАНОВА ДИМИТРОВА, Уеб дисков органайзер

 

СПЕЦИАЛНОСТ: БИЗНЕС ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ – БАКАЛАВРИ

ЗАЛА: 433 к. з.

ДИПЛОМАНТИ:

  1. ХАЙГ АРАМ ПАРСЕКЯН, Изграждане на уеб сайт за „Споделено пътуване”
  2. СЕМРА ФИКРИ ХАЛИЛ, Разработка на SCORM  –  базирани курсове по „Банково дело” за  ADL SCORM   RTE   и  Moodle
  3. СТОЯН САШОВ КРЪСТАНОВ, Проектиране и разработване на виртуална частна мрежа за малки и средни предприятия
  4. ВАСИЛ СЛАВЧЕВ АРГИРОВ, Мениджмънт на бизнес процеси. Един критичен поглед върху различните варианти  за моделиране на процеси
  5. ВИКТОР ДИМИТРОВ АТАНАСОВ, Автоматизирана система за селектиране, наемане и оценяване на разработчици в областта на софтуерните технологии
  6. САВА СТОЯНОВ САВОВ, Виртуални екскурзии
  7. ИВЕЛИНА ДЕЯНОВА  ПУХТЕВА, Онлайн система за ученическо портфолио
  8. СТЕЛА ЦАНКОВА МАРИНСКА, Създаване на пакет за електронно обучение "Програмиране в Интернет"

 


  Предишна Следваща  
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ