Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Новини    English
КЛАСИРАНЕ и ПРОВЕЖДАНЕ на ИД 1 РЕД. ОБ.

Зимен семестър 2022/2023 уч. г., редовна форма на обучение


Класиране за Избираема дисциплина 1

Студентите от редовно обучение, които са пропуснали срока за записване за Избираема дисциплина 1 за настоящия семестър или желаят да запишат допълнителна избираема (извън задължителния брой за семестъра), могат да го направят с писмо до г-жа Мануела Генева (geneva@fmi-plovdiv.org) от 26.09.2022 г., от която ще получат актуална информация за дисциплините с останали свободни места.

Дисциплините от Избираема дисциплина 1 ще се провеждат в ден петък от 1-ва до 7-ма седмица на семестъра, вкл., с изключение на "Разработване на уебсайт с Drupal", която ще се провежда от 2-ра до 8-ма седмица, вкл.

Академичен календар по седмици за Зимен семестър 2022/23

Информация относно записването за Избираема дисциплина 2 или Факултативна дисциплина ще бъде публикувана през м. октомври.


ПРОВЕЖДАНЕ НА ИЗБИРАЕМА ДИСЦИПЛИНА 1

Избираема дисциплина 1 Час и зала за провеждане
 1. PropTech в България и 30 европейски държави,   доц. д-р Николай Павлов, хон. ас. Силвия Павлова 9:15 - 13:30, 422 ауд.
 2. Автоматизирано тестване на уеб приложения с Java,   доц. д-р Емил Дойчев, хон. ас. Георги Събев, хон. ас.  Николина Шопова 9:15 - 13:30, 547 к.з.
 3. Анализ на международните икономически отношения,   доц. д-р Д. Грибачева, гл. ас. д-р А. Христов 13:30 - 17:45, 424 ауд.
 4. Бизнес приложения за Интернет с HTML, CSS и JavaScript,   проф. д-р Минчо Сандалски 13:30 - 17:45, 536 к.з.
Материали: проектзадачи
 5. Бизнес статистика с SPSS,    гл. ас. д-р Атанас Иванов няма да се провежда
 6. Водене на преговори и разрешаване на конфликти 2 част,    проф. д-р Асен Рахнев, хон. ас. Илиан Иванов 9:15 - 13:30, 423 ауд.
 7. Въведение в Artificial Neural Network и Deep Learning,    доц. Владимир Вълканов, маг. Минчо Симов 13:30 - 17:45, 447 к.з.
 8. Въведение в математика на парите,    проф. д-р Боян Златанов 13:30 - 17:45, 423 ауд.
Class code krbklaq
 9. Въведение в теоретичната информатика,    проф. д-р Христо Кискинов няма да се провежда
 10. Въведение във функционалния анализ,    доц. д-р Атанаска Георгиева 9:15 - 13:30, 435 с.з.
 11. Дискретни логистични модели,    проф. д.м.н. Манчо Манев 9:15 - 13:30, 536 к.з.
 12. Изграждане на динамични уеб приложения и SEO Оптимизация,    проф. д-р. Тодорка Терзиева, хон. ас. Николай Чочев 13:30 - 17:45, 547 к.з.
 13. Икономическа политика на България и света,    проф. д-р Елена Сомова, Светозар Гледачев 9:15 - 13:30, 424 ауд.
 14. Информационна и комуникационна сигурност,    доц. Генчо Стоицов, маг. Стефан Тафков 13:30 - 17:45, 346 к.з.
 15. Математически аспекти при описанието на природни системи,    доц. д-р Павлина Атанасова 9:15 - 13:30, 447 к.з.
 16. Математически основи на автоматизираното управление,    доц. д-р Георги Костадинов няма да се провежда
 17. Математически основи на компютърната графика,    доц. д-р Д. Грибачева, гл. ас. д-р И. Докузова  няма да се провежда
 18. Методически аспекти на решаването на избрани задачи от училищната  математика,    проф. д.м.н. Нако Начев

9:15 - 13:30, 436 с.з.

дистанционно поради заболяване на лектора Google Classroom: de43cg3

включване с обикновен gmail профил

 19. Мобилни приложения - Андроид за начинаещи,    доц. д-р Владимир Вълканов, гл. ас. д-р Йордан Тодоров 9:15 - 13:30, 546 к.з.
 20. Основи на моделирането,    проф. д.м.н. Снежана Христова 13:30 - 17:45, 535 к.з.
 21. Разработване на Single page приложения с Angular,    проф. д-р. Тодорка Терзиева, хон. ас. Здравка Страхинова 9:15 - 13:30, 346 к.з.
 22. Разработване на уебсайт с Drupal,    доц. д-р Анна Малинова, хон. ас. Мария Тотова 13:30 - 17:45, 546 к.з.
от 2-ра до 8-ма седм.
 23. Разработка на игри в С++ с Unreal Engine,    проф. д-р Ангел Голев, Колорадо Старк 13:30 - 17:45, 446 к.з.
 24. Разработка на уеб приложения с ReactJS,    проф. д-р. Тодорка Терзиева, хон. ас. Тодор Иванов 9:15 - 13:30, 446 к.з.
  Предишна Следваща  
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ