Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Учебен график Изпитни сесии Ликвидационни сесии Софтуерни технологии и дизайн (задочно обучение) 2018/2019    English
Факултет по математика и информатика - Софтуерни технологии и дизайн (задочно обучение) 2018/2019

Последна актуализация: 13.08.2019 г. 

ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА 

ЛИКВИДАЦИОННА СЕСИЯ ПРЕЗ МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ 2019 г.

за специалност „СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ И ДИЗАЙН“ – ЗАДОЧНО ОБУЧЕНИЕ 

Учебна дисциплина Дата Час Зала
I курс

Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева)

09.09.2019

09:00

2 аула

Увод в програмирането (гл. ас. д-р Стоян Черешаров)

19.09.2019

09:00

246 к.з.

Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)

12.09.2019

09:00

546 к.з.

Основи на графичния дизайн  (проф. д-р Бисер Дамянов)

18.09.2019

09:00

535 к.з.

Създаване на ГПИ (C#) (доц. д-р Тодорка Терзиева)

11.09.2019

10:00

546 к.з.

Софтуерни системи по математика (доц. д-р Христина Кулина)

16.09.2019

09:00

547 к.з.

Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков)

10.09.2019

14:00

346 к.з.

Обектно ориентирано програмиране (C#) (доц. д-р Николай Павлов)

17.09.2019

09:00

246 к.з.

Уеб дизайн (доц. д-р Тодорка Терзиева / гл. ас. д-р Христо Христов)

20.09.2019

10:00

431 к.з.

Увод в уеб програмирането (доц. д-р Тодорка Терзиева)

11.09.2019

10:00

546 к.з.

II курс

Събитийно програмиране (гл. ас. д-р Никола Вълчанов)

15.09.2019

09:00

446 к.з.

Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов)

13.09.2019

09:00

446 к.з.

Приложна математика 1 (проф. дн Петко Пройнов)

20.09.2019

09:00

422 ауд.

Софтуерни технологии 1 (доц. д-р Ася Стоянова)

11.09.2019

10:00

446 к.з.

Геометричен дизайн (доц. д-р Добринка Грибачева)

09.09.2019

09:00

2 аула

Администриране на динамични уеб системи (проф. д-р Асен Рахнев)

19.09.2019

09:00

346 к.з.

Програмиране на Java (доц. д‑р Владимир Вълканов)

04.09.2019

09:00

446 к.з.
546 к.з.

Програмиране в Интернет с PHP и MySQL (доц. д-р Емил Хаджиколев)

16.09.2019

09:00

246 к.з.

Обработка на цифрови изображения (проф. д-р Ангел Голев)

19.09.2019

09:00

346 к.з.

III курс

Издателски системи (проф. д-р Ангел Голев / гл. ас. д-р Кремена Стефанова)

19.09.2019

09:00

346 к.з.

Създаване на видео и анимации (доц. д-р Александър Пенев)

18.09.2019

09:00

346 к.з.

Създаване и обработка на векторни изображения (гл. ас. д-р Мая Стоева)

21.09.2019

10:00

346 к.з.

Софтуерни технологии 2 (доц. д-р Емил Хаджиколев)

16.09.2019

09:00

246 к.з.

Компютърни мрежи и комуникации (проф. д-р Иван Ганчев)

07.09.2019

12:00

446 к.з.

Дизайн на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев)

11.09.2019

09:00

146 к.з.

Програмиране на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев)

11.09.2019

09:00

146 к.з.

IV курс

Приложна математика 2 (проф. дн Снежана Гочева)

16.09.2019

14:00

246 к.з.

Електронна търговия (доц. д-р Анна Малинова)

12.09.2019

14:00

546 к.з.

Дизайн на 3D модели (доц. д-р Александър Пенев)

18.09.2019

09:00

346 к.з.

Бизнес информационни системи (доц. д-р Николай Павлов /
гл. ас. д-р Кремена Стефанова)

19.09.2019

09:00

346 к.з.

Информационни технологии в интернет (доц. д-р Николай Павлов /
гл. ас. д-р Кремена Стефанова)

19.09.2019

09:00

346 к.з.

Фреймуърк системи за уеб програмиране (доц. д-р Николай Павлов /
ас. Веселин Кюркчиев)

17.09.2019

10:00

531 к.з.

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ