Учебна дисциплина
|
Дата
|
Час
|
Зала
|
I курс
|
Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова)
|
07.09.2016
|
09:00
|
424 ауд
|
Въведение в компютърните науки (проф. дн Георги Тотков)
|
02.09.2016
|
09:00
|
2 аула
|
Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
07.09.2016
|
13:00
|
546 к.з.
|
Информационни технологии в математиката (доц. д-р Анна Малинова)
|
08.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Програмиране (гл. ас. д-р Мариана Крушкова)
|
13.09.2016
|
14:00
|
546 к.з.
|
Маркетингови изследвания (доц. д-р Христина Кулина)
|
12.09.2016
|
14:00
|
546 к.з.
|
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков)
|
16.09.2016
|
09:00
|
532 к.з.
|
Приложна математика (доц. д-р Христина Кулина)
|
12.09.2016
|
14:00
|
546 к.з.
|
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Николай Павлов)
|
15.09.2016
|
09:00
|
424 ауд
|
Банково дело и банкови информационни системи (хон. ас. д-р Иван Гешев)
|
14.09.2016
|
13:00
|
446 к.з.
|
Графика и презентации (гл. ас. д-р Александър Пенев)
|
09.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
II курс
|
Финансова математика (проф. д-р Андрей Захариев)
|
07.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
Право и правни информационни системи (гл. ас. д-р Христо Паунов)
|
13.09.2016
|
09:00
|
435 с.з.
|
Програмиране чрез .NET (доц. д-р Николай Павлов)
|
15.09.2016
|
09:00
|
424 ауд
|
Застрахователна математика (проф. д-р Николай Кюркчиев)
|
16.09.2016
|
10:30
|
431 к.з.
|
Счетоводство и счетоводни инф. системи (проф. д-р Асен Рахнев)
|
07.09.2016
|
13:00
|
546 к.з.
|
Програмиране в Интернет с PHP и MySQL (доц. д-р Емил Хаджиколев)
|
14.09.2016
|
14:00
|
546 к.з.
|
Иконометрия (доц. д-р Анна Малинова)
|
08.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Георги Чолаков)
|
09.09.2016
|
14:00
|
547 к.з.
|
Информационни технологии в Интернет (гл. ас. д-р Никола Вълчанов)
|
19.09.2016
|
09:00
|
433 к.з.
|
III курс
|
Програмиране на Java (проф. д-р Станимир Стоянов, гл. ас. д-р Иван Димитров)
|
09.09.2016
|
09:00
|
547 к.з.
|
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова)
|
15.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Компютърни мрежи и комуникации (доц. д-р Иван Ганчев)
|
20.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
Въведение в облачните технологии (гл. ас. д-р Станка Хаджиколева)
|
14.09.2016
|
14:00
|
546 к.з.
|
Моделиране и управление на бизнес процеси (доц. д-р Елена Сомова)
|
13.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Инвестиции и инвестиционни техники (проф. д-р Андрей Захариев)
|
07.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
Уеб-дизайн (гл. ас. д-р Тодорка Глушкова)
|
08.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
IV курс
|
Застраховане и застрахователни ИС (проф. д-р Антон Илиев)
|
13.09.2016
|
14:00
|
446 к.з.
|
Електронна търговия, (доц. д-р Анна Малинова)
|
08.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Оптимизационни модели в икономиката, (доц. д-р Дойчин Бояджиев)
|
07.09.2016
|
14:00
|
547 к.з.
|
Борсова и извънборсова търговия (доц. д-р Боян Златанов)
|
21.09.2016
|
14:00
|
2 аула
|
Анализ на инвестиционни проекти (проф. д-р Андрей Захариев)
|
07.09.2016
|
09:00
|
446 к.з.
|
Бизнес английски език с ИТ (доц. д-р Иван Шотлеков)
|
16.09.2016
|
09:00
|
532 к.з.
|
Бизнес информационни системи (доц. д-р Николай Павлов)
|
08.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|
Издателски системи (доц. д-р Ангел Голев)
|
08.09.2016
|
09:00
|
546 к.з.
|