Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Увод в програмирането (проф. д-р Христо Крушков) |
17.09.2018 |
09:00 |
146 к.з. |
Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Основи на графичния дизайн (проф. д-р Бисер Дамянов) |
18.09.2018 |
09:00 |
433 к.з. |
Създаване на ГПИ (C#) (доц. д-р Тодорка Терзиева) |
17.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Софтуерни системи по математика (доц. д-р Христина Кулина) |
14.09.2018 |
09:00 |
547 к.з. |
Английски език (д-р Кирина Бойкова, д-р. Деница Шаркова) |
23.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
Обектно ориентирано програмиране (C#) (доц. д-р Николай Павлов) |
12.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Увод в уеб програмирането (доц. д-р Тодорка Терзиева) |
17.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Уеб дизайн (гл. ас. д-р Христо Христов) |
17.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
II курс |
Софтуерни технологии 1 (доц. д-р Ася Стоянова) |
11.09.2018 |
14:00 |
546 к.з. |
Събитийно програмиране (гл. ас. д-р Никола Вълчанов) |
17.09.2018 |
14:00 |
446 к.з. |
Геометричен дизайн (доц. д-р Добринка Грибачева) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Администриране на динамични уеб системи (проф. д-р Асен Рахнев, гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
20.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Програмиране на Java (доц. д-р Владимир Вълканов) |
10.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Програмиране в Интернет с PHP и MySQL, (доц. д-р Емил Хаджиколев) |
19.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Обработка на цифрови изображения (доц. д-р Ангел Голев) |
20.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов / гл. ас. д-р Георги Чолаков) |
14.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Приложна математика 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
14.09.2018 |
09:00 |
423 ауд |
III курс |
Издателски системи (доц. д-р Ангел Голев) |
20.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Създаване и обработка на видео и анимации (гл. ас. д-р Александър Пенев) |
18.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Създаване и обработка на векторни изображения (проф. д-р Христо Крушков / гл. ас. Мая Стоева) |
08.09.2018 |
11:30 |
531 к.з. |
Софтуерни технологии 2 (доц. д-р Станка Хаджиколева) |
17.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Компютърни мрежи и комуникации (проф. д-р Иван Ганчев) |
04.09.2018 |
10:00 |
546 к.з. |
Програмиране на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев) |
14.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Дизайн на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев) |
14.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
IV курс |
Приложна математика 2 (проф. дн Снежана Гочева) |
13.09.2018 |
09:00 |
547 к.з. |
Електронна търговия (доц. д-р Анна Малинова) |
10.09.2018 |
14:00 |
546 к.з. |
Дизайн на 3D модели (гл. ас. д-р Александър Пенев) |
18.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Бизнес информационни системи (доц. д-р Николай Павлов / гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
20.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Информационни технологии в интернет (проф. д-р Асен Рахнев / гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
20.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Фреймуърк системи за уеб програмиране (доц. д-р Николай Павлов / гл. ас. д-р Димитър Благоев) |
08.09.2018 |
10:00 |
531 к.з. |