Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева)
|
15.09.2019
|
14:00
|
422 ауд.
|
Увод в програмирането (проф. д-р Ангел Голев)
|
19.09.2019
|
10:00
|
447 к.з.
|
Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова)
|
12.09.2019
|
09:00
|
546 к.з.
|
Основи на графичния дизайн (проф. д-р Бисер Дамянов)
|
18.09.2019
|
09:00
|
535 к.з.
|
Създаване на ГПИ (C#) (доц. д-р Тодорка Терзиева)
|
11.09.2019
|
10:00
|
546 к.з.
|
Софтуерни системи по математика (доц. д-р Христина Кулина)
|
16.09.2019
|
10:30
|
447 к.з.
|
Английски език (д-р Кирина Бойкова)
|
10.09.2019
|
14:00
|
346 к.з.
|
Обектно ориентирано програмиране (C#) (доц. д-р Николай Павлов)
|
17.09.2019
|
09:00
|
246 к.з.
|
Увод в уеб програмирането (доц. д-р Тодорка Терзиева)
|
11.09.2019
|
10:00
|
546 к.з.
|
Уеб дизайн (гл. ас. д-р Христо Христов)
|
20.09.2019
|
10:00
|
431 к.з.
|
II курс |
Софтуерни технологии 1 (доц. д-р Ася Стоянова)
|
11.09.2019
|
10:00
|
446 к.з.
|
Събитийно програмиране (гл. ас. д-р Никола Вълчанов)
|
15.09.2019
|
09:00
|
446 к.з.
|
Геометричен дизайн (доц. д-р Добринка Грибачева)
|
15.09.2019
|
14:00
|
422 ауд.
|
Администриране на динамични уеб системи (проф. д-р Асен Рахнев, гл. ас. д-р Кремена Стефанова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Програмиране на Java (доц. д-р Владимир Вълканов)
|
04.09.2019
|
09:00
|
446 к.з. 546 к.з.
|
Програмиране в Интернет с PHP и MySQL, (доц. д-р Емил Хаджиколев)
|
16.09.2019
|
09:00
|
246 к.з.
|
Обработка на цифрови изображения (проф. д-р Ангел Голев)
|
19.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов / гл. ас. д-р Георги Чолаков)
|
13.09.2019
|
09:00
|
446 к.з.
|
Приложна математика 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева)
|
17.09.2019
|
14:00
|
435 с.з.
|
III курс |
Издателски системи (проф. д-р Ангел Голев / гл. ас. д-р Кремена Стефанова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Създаване и обработка на видео и анимации (доц. д-р Александър Пенев)
|
18.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Създаване и обработка на векторни изображения (гл. ас. д-р Мая Стоева)
|
21.09.2019
|
10:00
|
346 к.з.
|
Софтуерни технологии 2 (доц. д-р Станка Хаджиколева)
|
17.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Компютърни мрежи и комуникации (проф. д-р Иван Ганчев)
|
07.09.2019
|
12:00
|
446 к.з.
|
Програмиране на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев)
|
11.09.2019
|
09:00
|
146 к.з.
|
Дизайн на приложения за мобилни устройства (доц. д-р Николай Касъклиев)
|
11.09.2019
|
09:00
|
146 к.з.
|
IV курс |
Приложна математика 2 (доц. д-р Христина Кулина)
|
16.09.2019
|
10:30
|
447 к.з.
|
Електронна търговия (доц. д-р Анна Малинова)
|
12.09.2019
|
14:00
|
546 к.з.
|
Дизайн на 3D модели (доц. д-р Александър Пенев)
|
18.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Бизнес информационни системи (доц. д-р Николай Павлов / гл. ас. д-р Кремена Стефанова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Информационни технологии в интернет (проф. д-р Асен Рахнев / гл. ас. д-р Кремена Стефанова)
|
19.09.2019
|
09:00
|
346 к.з.
|
Фреймуърк системи за уеб програмиране (доц. д-р Николай Павлов / ас. Веселин Кюркчиев)
|
17.09.2019
|
10:00
|
531 к.з.
|