Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (доц. д-р Марта Теофилова) |
09.09.2019 |
09:00 |
2 аула |
Въведение в компютърните науки (проф. дн Георги Тотков) |
20.09.2019 |
10:00 |
346 к.з. |
Увод в информационните технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
12.09.2019 |
09:00 |
546 к.з. |
Информационни технологии в математиката (доц. д-р Анна Малинова) |
12.09.2019 |
14:00 |
546 к.з. |
Програмиране (доц. д-р Т. Терзиева / гл. ас. д-р М. Крушкова)
|
19.09.2019 |
09:00 |
534 к.з. |
Право и правни информационни системи (доц. Христо Паунов) |
19.09.2019 |
14:00 |
531 к.з. |
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
10.09.2019 |
14:00 |
346 к.з. |
Приложна математика (доц. д-р Христина Кулина) |
16.09.2019 |
10:30 |
447 к.з. |
Обектно-ориентирано програмиране (доц. д-р Николай Павлов) |
17.09.2019 |
09:00 |
246 к.з. |
Банково дело и банкови информационни системи (доц. д-р Иван Соколов) |
11.09.2019 |
09:00 |
535 к.з. |
Графика и презентации (доц. д-р Александър Пенев) |
18.09.2019 |
09:00 |
346 к.з. |
II курс |
Финансова математика (гл. ас. д-р Милена Петкова) |
11.09.2019 |
09:00 |
547 к.з. |
Маркетингови изследвания (гл. ас. д-р Десислава Войникова) |
18.09.2019 |
09:00 |
536 к.з. |
Програмиране чрез .NET (гл. ас. д-р Никола Вълчанов) |
15.09.2019 |
09:00 |
446 к.з. |
Застрахователна математика (проф. д-р Николай Кюркчиев) |
10.09.2019 |
10:00 |
447 к.з. |
Счетоводство и счетоводни инф. системи (проф. д-р Асен Рахнев) |
12.09.2019 |
09:00 |
546 к.з. |
Програмиране в Интернет с PHP и MySQL (доц. д-р Емил Хаджиколев) |
16.09.2019 |
09:00 |
246 к.з. |
Иконометрия (доц. д-р Анна Малинова) |
12.09.2019 |
14:00 |
546 к.з. |
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов) |
13.09.2019 |
09:00 |
446 к.з. |
Информационни технологии в Интернет (гл. ас. д-р Никола Вълчанов) |
20.09.2019 |
10:00 |
431 к.з. |
III курс |
Програмиране на Java (доц. д-р Владимир Вълканов) |
04.09.2019 |
09:00 |
446 к.з. 546 к.з. |
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова) |
11.09.2019 |
10:00 |
446 к.з. |
Компютърни мрежи и комуникации (проф. д-р Иван Ганчев) |
07.09.2019 |
12:00 |
446 к.з. |
Въведение в облачните технологии (доц. д-р Станка Хаджиколева) |
17.09.2019 |
09:00 |
346 к.з. |
Моделиране и управление на бизнес процеси (доц. д-р Елена Сомова) |
16.09.2019 |
09:00 |
446 к.з. |
Инвестиции и инвестиционни техники (проф. д-р Андрей Захариев) |
18.09.2019 |
14:00 |
431 к.з. |
Уеб-дизайн (доц. д-р Тодорка Глушкова) |
12.09.2019 |
10:00 |
531к.з. |
IV курс |
Застраховане и застрахователни ИС (проф. д-р Антон Илиев) |
13.09.2019 |
10:00 |
447 к.з. |
Електронна търговия (доц. д-р Анна Малинова) |
12.09.2019 |
14:00 |
546 к.з. |
Оптимизационни модели в икономиката (доц. д-р Христина Кулина) |
16.09.2019 |
10:30 |
447 к.з. |
Борсова и извънборсова търговия (гл. ас. д-р Милена Петкова)
|
11.09.2019 |
09:00 |
547 к.з. |
Анализ на инвестиционни проекти (проф. д-р Андрей Захариев) |
18.09.2019 |
14:00 |
431 к.з. |
Бизнес английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
10.09.2019 |
14:00 |
346 к.з. |
Бизнес информационни системи (доц. д-р Николай Павлов / гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
19.09.2019 |
09:00 |
346 к.з. |
Издателски системи (проф. д-р Ангел Голев / гл. ас. д-р Кремена Стефанова) |
19.09.2019 |
09:00 |
346 к.з. |